Dobre wrażenie na pierwszej randce

Jak zrobić dobre wrażenie na pierwszej randce?

Niezależnie od tego, czy spotykasz się z kimś poznanym w Internecie, czy też masz już za sobą „fizyczny kontakt” z drugą połówką i przynajmniej trochę znasz człowieka, z którym idziesz na randkę, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że właśnie najbliższy wspólnie spędzony wieczór będzie tym najważniejszym w Waszym związku i zostanie zapamiętany na zawsze. Chcesz więc zrobić wszystko, by wypaść jak najlepiej, prawda? Co sprawi, że stworzysz dobre wrażenie podczas pierwszej randki?

Przede wszystkim – uspokój się. Nastrój jest tym, co najłatwiej przenosi się między ludźmi – szybciej niż wirusy przeziębienia. Dlatego też dobrze przed randką „przekonać siebie”, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i tak naprawdę nie ma powodów do stresu. Taka autosugestia działa cuda i powoduje, że one faktycznie znikają!

Kolejna sprawa to kultura osobista. Na pewno wpajano Ci ją od dziecka i przez całe życie słyszysz, aby stosować się do zasad savoir-vivre’u. To ważne, na pewno nie pozostawisz partnerowi dobrych wspomnień, jeśli w trakcie spotkania będziesz popisywać się arogancją i zapomnisz o istnieniu „magicznych słów”.
Umiejętność słuchania jest podczas pierwszej randki równie istotna. Gdy Twój towarzysz opowiada o sobie, musi czuć, że Cię nie zanudza, a jego historie są ciekawe i interesujące. Tak samo, kiedy opowiada dowcip – nawet, jeżeli nie bawi – nie daj mu tego odczuć!

I właśnie śmiech jest cluczem programu. Dzięki niemu człowiek staje się bardziej atrakcyjny, a atmosfera luźniejsza. Zobacz stowarzyszeniesiawtalo.org.pl.
Jeszcze słowo o pewności siebie. Nie powinna być mylona z chamstwem i zarozumiałością, a dodać jej może odważna bielizna. Nawet, gdy „zwieńczeniem” spotkania nie ma być seks (randki przecież służą czemu innemu…), „dziki” strój może podkreślić Twoje walory i przysporzyć powabu.
Czy już wiesz, jak zachowywać się w trakcie pierwszej randki? Pozostaje więc mieć nadzieję, że nie popełnisz żadnej gafy (nawet jeśli, to jeszcze nie koniec świata…) i życzyć powodzenia!